Netherlands United Kingdom Eritrea Arabic
Hans van der Baan
Hans van der Baan
Directeur
h.van.der.baan@alsare.nl
06 – 21 39 47 27
Laura van der Baan
Laura van der Baan
Directeur
l.van.der.baan@alsare.nl
06 – 21 39 50 47
Cora van der Koppel
Cora van de Koppel
Beleidsadviseur
c.van.de.koppel@alsare.nl
06 – 21 94 11 26
Stephan SeidelmannStephan Seidelmann
Manager Kwaliteitsborging
s.seidelmann@alsare.nl
06 – 15 48 75 11
Kees CommerelllKees Commerell
Participatiecoach
k.commerell@alsare.nl
06 – 45 78 68 44
Farid Dakiouri
Farid Dakiouri
Coördinator inburgering
f.dakiouri@alsare.nl
06 – 46 99 43 49
Gea de JongGea de Jong
Hoofd administratie
g.de.jong@alsare.nl
010 – 432 49 11
Nura Abdelkadir Saeed
Nura Abdelkadir Saeed
Trajectbegeleider
n.abdelkadir@alsare.nl
085 – 747 00 67
Reyhan Kocak AltintasReyhan Kocak
Admin.Medewerker
r.kocak@alsare.nl
010 – 432 49 11
Netherlands United Kingdom Eritrea Arabic

Alsare academie

De basis van een goede samenwerking is vertrouwen. U kunt erop vertrouwen dat u bij de Alsare academie de beste docenten en begeleiding krijgt. De Alsare academie helpt u om de lening bij DUO aan te vragen. U kunt al tijdens de cursus kennismaken met werken en onderwijs in Nederland.

Snel meer weten?

Wilt u meer weten? Ontvang onze brochure met alle nuttige informatie.

Meer informatie

Gratis intake & direct starten op weg naar werk

U kunt zich aanmelden voor de gratis intake. Na de intake en het tekenen van het contract start u direct met uw cursus.

Lees meer

Bel direct voor een afspraak

(085) 747 00 67

Contact

Alsare academie
Linker Rottekade  292 unit 4.01
3034 CV Rotterdam
T: (085) 747 00 67

blik-op-werk